شرکتهای همکار

KPV SOLAR GMBH

کی پی وی سولار، به عنوان یک شرکت پیشرو اتریشی در زمینه طراحی و ساخت نیروگاههای فتوولتاییک و حرارتی خورشیدی فعالیت می نماید. شرکت کی پی وی سولار طراحی و احداث نیروگاههای برق تجدیدپذیر در مقیاس بزرگ را برای سرمایه گذاران بین المللی در اتریش، ایتالیا، اسلوونی، کرواسی، صربستان، جمهوری چک، بلغارستان، اسپانیا و خاورمیانه انجام می دهد.

PV-INVEST GMBH

گروه پی وی-اینوست با همراهی بانک ها و مؤسسات تأمین مالی، به سرمایه گذاران شخصی یا مؤسسات سرمایه گذاری روش های تأمین مالی نوآورانه ای را برای احداث نیروگاههای فتوولتاییک با سودآوری بالا ارائه می کند. استفاده از انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده انرژی برق، نقش مهمی در حفظ تعادل اکولوژیکی و پایداری منابع تولید انرژی ایفا می کند.

KIOTO SOLAR

visionaries بیش از ۲۵ سال سابقه در صنعت سیستم‌های خورشیدی. نوآوری و ذکاوت از کلیدهای موفقیت KiotoSolar یکی از برترین تولیدکنندگان سیستم‌های فتوولتائیک و گرمایش خورشیدی در اروپا است. پنل خورشیدی KiotoSolar راندمان بالا و کنترل کیفیت پیوسته در تولید، پنل‌های خورشیدی KiotoSolar را نسب به دیگر پنل‌ها برجسته کرده است.

FRONIUS

شرکت فرونیوس اتریش با بیش از ۲۰ سال سابقه در صنعت تولید اینورترهای متصل به شبکه خورشیدی، سومین تولید کننده بزرگ جهان در این زمینه می‌باشد. این شرکت در سال ۱۹۴۵ میلادی توسط Günter Fronius در شهر Pettenbach اتریش تاسیس و فعالیت خود را با تولید ترانس‌های جوشکاری و باطری شارژرها آغاز کرد.