درباره ما

شرکت انرژی های نوین مهرآباد

شرکت انرژی های نوین مهرآباد فعالیت‌های خود را به صورت رسمی از سال 1387 در زمینه سیستم‌های فتوولتائیک ، گرمایش خورشیدی و بهینه سازی مصرف انرژی آغاز کرده است و با یاری پروردگار، با بهره گیری از پرسنل فنی و اجرایی مجرب، خود را به عنوان یکی از شرکت‌های مطرح و توانمند در ایران معرفی نموده است. تمرکز اصلی این شرکت، اجرای پروژه‌های خورشیدی و بهینه سازی با کیفیت ممتاز و توزیع برندهای معتبر سیستم‌های فتوولتائیک و گرمایش خورشیدی با قیمت مناسب می‌باشد و در این راستا توانسته است خود را به عنوان شرکتی منحصر به فرد در کشور مطرح نماید.
شرکت مهرآباد به منظور برقراری حس اطمینان در مشتریان در راستای استاندارد سازی و ارتقاء سطح کیفیت خدمات، نسبت به استقرار سیستم‌های مدیریت کیفیت و مدیریت پروژه بر مبنای استانداردهای ISO9001-2008 و ISO10006-2003 اقدام نموده و موفق به اخذ گواهینامه‌های مربوطه از شرکت BRITISH CERTIFICATION INC گردیده است

یک شرکت ایرانی-اتریشی پیشرو

شرکت اتریشی KPV Solar کار برنامه ریزی، طراحی، تأمین و احداث نیروگاههای تولید برق تجدیدپذیر در مقیاس بزرگ را برای سرمایه گذاران بین المللی در اتریش، ایتالیا، اسلوونی، کرواسی، صربستان، جمهوری چک، اسپانیا و خاورمیانه انجام داده و می دهد.
کی پی وی ارتباط تنگاتنگی با سازنده اتریشی پنلهای خورشیدی، شرکت KIOTO، دارد که کیفیت پنلهای آن مثال زدنی و دارای گارانتی عملکرد عالی هستند. در نتیجه استفاده از پنل و سایر تجهیزات با کیفیت، نیروگاههای ساخت کی پی وی، تولید برق بسیار بالاتری نسبت به پیش بینی های کارشناسی داشته اند.